שירותי קייטרינג

איך בוחרים שירותי קייטרינג לאירועים?

חשיבות שירותי קייטרינג באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לדירוג האירוע. אם תחשבו לרגע תגלו כי בכל פעם בה אתם חוזרים מאירוע, כולם מיד שואלים אודות האוכל שהוגש במקום. כאשר האוכל לא טעים, האורחים לא מרוצים. בחירת קייטרינג לאירועים משמעותית להצלחת האירוע, אם השכלתם לבחור תפריט שנותן מענה מלא לציפיות של האורחים שלכם תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע מוצלח. בכדי לעשות זאת יש להקדיש מחשבה להעדפות המזון של רוב האורחים. אם מדובר בקהל צמחוני וטבעוני יש לבחור את המנות בהתאם. לו מדובר בקבוצה גדולה של שומרי מסורת, אל לכם להזמין לאירוע קייטרינג ללא תעודת כשרות.

שירותי קייטרינג

בטן מלאה = חיוך על הפנים

בשנים האחרונות החלה מגמה של הגשת מנות גורמה קטנות באירועים. האורחים זוכים לטעום מנות מאוד מיוחדות וטעימות להפליא. כל חומרי הגלם שמרכיבים את המנות נבחרים בקפידה כאשר לרוב מדובר בחומרי גלם יקרים. קייטרינג לאירועים שמתבסס על מנות גורמה קטנות לא מתאים לכל אחד. אורחים רבים מתעצבנים על כך שמוגשות להם רק מנות קטנות שלא מצליחות להשביע אותם. קייטרינג גורמה פחות מתאים לאירועים משפחתיים, אירועים עם ילדים ואירועים בשעות הערב בהם האורחים מצפים לקבל ארוחה חמה. את המנות הקטנות והמיוחדות אפשר להגיש במהלך קבלת הפנים ואילו בהמשך הערב להשלים את התפריט עם מנות רגילות. 

1 9 מגוון סלטים לבחירה 3

שירותי קייטרינג כשר לאירוע

כשרות היא נושא מאוד חשוב בעבור רבים. בכדי למנוע מצבים של אי נעימות אל מול האורחים מעדיפים רוב האנשים לבחור שירותי קייטרינג כשר. בקבוצה גדולה של אורחים יהיו כמעט תמיד מספר שומרי מסורת. חשוב לציין כי הקייטרינג הכשר טעים באותה במידה. קייטרינג לאירועים כשרים מציע מבחר עצום של מנות טעימות ועשירות. הכשרות מגבילה אומנם שילוב בין מוצרים חלביים ובשריים ושימוש במוצרים לא כשרים, אך אפשר בכל זאת ליצור מאכלים טעימים להפליא. קייטרינג לאירועים כשרים אפשר להרכיב מתפריט חלבי שמתבסס על סלטים, פשטידות, מאכלי גבינה וקינוחים חלביים. הקייטרינג הכשר הבשרי נפוץ קצת יותר, הוא כולל סוגים שונים של בשר, כגון: קייטרינג אסאדו עם תוספות חמות וקינוחים שמתבססים בעיקר על פירות.

המלצות של חברים על שירותי קייטרינג

שירותי קייטרינג לאירועים בוחרים לרוב לאחר ארוחת טעימות. במהלך המפגש מציג השף לבעלי האירוע את המנות ומסייע להם להרכיב את התפריט. ההתרשמות מהמנות במהלך ארוחת הטעימות אינה מספיקה בכדי לבחון את התאמת השירות לצרכים שלכם. רק באמצעות המלצות של חברים תוכלו לדעת האם הצוות המקצועי יעניק שירות הולם לאורחים שלכם, האם המנות נדיבות, כיצד האורחים מגיבים למנות ועוד. אין חכם כבעל ניסיון, אם יש באפשרותכם לקבל המלצות מחברים, אל תוותרו על ההזדמנות.