קינוחים גדולים לאירועים גדולים

 

הביס האחרון קובע את הטעם, וזה נכון לגבי הרבה מובנים בחיים אך גם המשמעות האמיתית, זו הקולינרית, חשובה ביותר בעיקר כשאנו מגיעים לאירוע ונהנים מארוחה טובה. קינוח טוב ומפתיע יכול לשפר משמעותית כל אירוע וצריך לשקול אותו היטב.

קינוחים גדולים לאירועים גדולים

כשעולה הצורך לרגש את האורחים עם קינוח שיגרום לה ללקק את האצבעות, יש חשיבות למספר פרמטרים. קודם כל, צריך לחשוב על מה שאנשים אוהבים. מצד אחד יש מאכלים שכל אחד אוהב, כמו צ'ורוס או סופלה, אך מצד שני יש קינוחים שיכולים להפתיע ואנו לא רגילים לראות אותם כמו טארטים מיוחדים או מילקשייקים מרעננים בטעמים מיוחדים. גם באירועים שבהם מאות מוזמנים והמאכלים כולם נעשים במטבח תעשייתי ובכמות סיטונאית האיכות צריכה להיות גבוהה כאשר צריך לזכור שגם האסתטיקה של הקינוח צריכה להיות בטופ.

אלו סגנונות של קינוחים קיימים?

  • הקינוחים שכולנו רגילים לקבל מגיעים בצלחת ישירות לסועד. כך אנו רגילים ממסעדות ואפילו מארוחות משפחתיות מסוימות, אלו שבהן ההגשה היא תמיד אישית. במצבים כאלו הסועד יכול לבחור מכמה קינוחים שמוצעים לו כך שהוא יתאים לעצמו את מה שהכי מתאים לו באותו הרגע ולפי ההעדפה שלו.
  • לעומת קינוחים אישיים, ניתן להעביר מגש של קינוחים לכל שולחן. בצורה כזו המבחר יהיה גדול יותר ובמקום שכל אחד יצטרך להחליט מה הוא רוצה, הכול יגיע אל השולחן ושם העין כבר תבחר לבד תוך אפשרות לטעום מכמה קינוחים. מגשים כאלו בדרך כלל גדולים ולעתים גם את ההרכב שלהם ניתן לבחור לפי כמות הקינוחים בכל מגש או סוג הקינוחים.
  • אם אתם נמצאים בחתונה ואתם מחכים לקינוחים, יש סיכוי שהם יפתיעו אתכם. הקינוח לא תמיד מגיע בשולחן וגם כשהוא כבר הגיע, יכול להיות שקינוח נוסף יגיע אליכם עד לרחבת הריקודים. שולחנות גלידה עם הרבה נחשי גומי, עמדת גלידה ויוגורט שמחכות בפינה, קיר נייד של דונאטס וספוגניות או שולחן שמלא בוואפלים וסופלה, כל אלו רעיונות יצירתיים להגשת הקינוח ברגעים המתאימים באירוע.

קינוחי שף: להשאיר את האורחים עם פה פעור

מקבלת הזמנות לאירועים ועד המנות הראשונות שיוצאות, המוזמנים חולמים על רגע שיגיע הקינוח. לא הרבה פעמים במהלך חיינו יוצא לנו לאכול קינוח טוב ומסקרן, גם לאלו שהולכים למסעדות באופן קבע. קינוחי שף יכולים להיות הדבר שיקפיץ את האירוע שלכם לשמיים כיוון שלא מדובר על הדברים שאנו רגילים לראות. קינוחי שף מגיעים לרמת הפרטים הקטנה ביותר וגם לאירועים הגדולים תוכלו ליהנות מהם, למרות שהמחיר גבוה יותר. הקינוחים יהיו מעוצבים ומקוריים, על צלחת וצלחת תיראה כמו יצירת אומנות. תוכלו לשלב את האלמנטים האהובים עליכם כמו שוקולד, ריבת חלב, פירות יער ועוד. קינוחים כאלו יכולים להתאים גם לאירוע אח"מים כדי להמחיש את היוקרה של המעמד.