קייטרינג לחתונה מושלמת

קייטרינג לחתונה מושלמת - קייטרינג נענע

בשעה טובה אתם חוגגים חתונה וזו בהחלט שמחה גדולה. תכנון חתונה דורש המון ארגונים: צריך לדאוג למקום האירוע, לצלם, למוסיקה, לשמלת הכלה וחליפת החתן, טבעות, עיצוב החופה והאירוע וכמובן, גם האוכל שיוגש באירוע. חשיבותו של קייטרינג איכותי בחתונה טמון ביכולתו לרומם את האירוע ולהרים את החתונה לגבהים מדהימים או ביכולתו להעיב על כל החתונה ולהשאיר את האורחים עם טעם מריר בפה, תרתי משמע.

איך בוחרים קייטרינג לחתונה מושלמת?

שני כללי זהב החשובים בעת הזמנת קייטרינג לחתונה כוללים אוכל טעים ושירות אדיב. כשאורחים מגיעים לחתונה הם רוצים ליהנות. חלק מההנאה כרוכה ברובה בארוחה המוגשת להם, על כל מנותיה וקינוחה. אוכל טוב משרה מצב רוח טוב. לכן חשיבותו של איכות האוכל משמעותית מאד. בנוסף, ככל שהאוכל יהיה יוקרתי ומעוצב יותר, הוא יעניק גם יוקרה ורושם לחתונה כולה. הדבר השני – שירות אדיב ומקצועי, חשוב אף הוא כחלק מקייטרינג טוב. אף אחד לא רוצה להיתקל בטבח זועף או מלצרית מגושמת שתשפוך עליו את המרק, גם אם האוכל נפלא. לכן, כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה שימו לב קודם כל לשני מרכיבים אלו. מרכיב חשוב נוסף עומד על עיצוב השולחנות כולל מפות, מפיות, צלחות, סכו"ם, כלי הגשה וקישוטי שולחן. הקייטרינג מגיע עם הכלים וכדי שהאירוע יראה מרשים ויוקרתי, לא רק האוכל צריך להיות גורמה אלא גם השולחן והכלים עליהם אוכלים האורחים.

קייטרינג בהתאם לרצונכם

קייטרינג לחתונה מושלמת

מרכיב חשוב בקייטרינג, הוא היכולת להתאים את הקייטרינג לאירועים. מרכיב זה חשוב בעיקר במנות המוגשות ובעיצוב השולחנות. המנות צריכות להיות תואמות את רצונם של בני הזוג העורכים את החתונה ושל משפחותיהם. אם הוזמנו מנות מסוימות בדרך הגשה מסוימת, כך זה צריך להיות ולא אחרת. חשוב שיהיה מנהל אירוע שידאג גם להתנהלות המלצרים, הטבחים והמנות בזמן אמת. מרכיב נוסף הוא התאמת העיצוב לעיצוב האירוע כולו. אם החופה, הפרחים והקישוטים הם בצבע סגול, גם עיצוב השולחנות צריך להיות בגוונים הללו.

ליהנות באירוע ולחכות לאירוע הבא

קייטרינג טוב משאיר רושם. הנאה מושלמת תלויה בהכנה מדוקדקת של החתונה ובתפקוד מושלם של כל הגורמים במהלך החתונה עצמה. חלק נכבד משלימות החתונה כולל כמובן את הקייטרינג. קייטרינג טוב יהיה כמובן שדרוג רציני לאירוע בעוד קייטרינג גרוע עלול להרוס את הערב. לכן אין לזלזל באיכותו ורמתו של הקייטרינג, כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה שלכם, חפשו אחר הטוב ביותר כדי להבטיח את שלמות האירוע שלכם.