קייטרינג לאירועים

מזל טוב, אתם עומדים לפני חתונה, הילד/ה הגיע/ה למצוות, או שזכיתם להרחיב את המשפחה ונולד לכם בן. מקום כבר בחרתם גם הצלם כבר מוזמן, ויש מי שיעשה שמח עם מוזיקה. אבל את הדבר החשוב ביותר עדיין אין – קייטרינג לאירועים.

כולם יודעים כי הדבר שכל האורחים זוכרים מאירוע הוא הקייטרינג, בחברה שלנו הרבה אירועים קמים ונופלים בגלל האוכל. אם בחרתם קייטרינג לאירועים איכותי וטוב כולם יזכרו את האירוע שלכם לטובה גם אם המוזיקה הייתה רועשת או האולם היה צפוף.

קייטרינג לחתונה מושלמת - קייטרינג נענע

אצלנו בקייטרינג הדגש הוא על טריות מגוון טעם טוב וכמובן שירות אדיב. השפים שאנו מעסיקים כולם בעלי הכשרה מתאימה. בחברתנו אנו מקפידים הקפדה יתרה על ניקיון וטריות המזון שאנו מגישים. הצוות מקצועי ואדיב – מה שיחסוך לכם הרבה התרוצצות וכאב ראש. אנו עומדים תמיד לשרותכם ונשמח להיענות לבקשות שלכם.

אם תשאלו סביב או תחפשו ברשת תגלו כי יש מבחר עצום של קייטרינג לאירועים, כולם מבטיחים לכם שמיים וארץ. אז איך בכל זאת בוחרים?

מה צריך לבדוק שמחפשים קייטרינג לאירועים?

אוכל טעים, באירוע חשוב שהאוכל יהיה ערב לחיכם של האורחים. אתם מוזמנים לשאול אנשים שכבר התנסו אצלנו, הדבר שהכי זוכרים הוא שהאוכל היה טעים.

טריות, המזון צריך להיות טרי ומבושל סמוך לאירוע ולא יום קודם. אנו מתחייבים לכם למזון הטרי והאיכותי ביותר.

כשרות, גם אם אתם לא נמנים על ציבור שומרי הכשרות הרי שלכולנו יש מכרים שכן מקפידים, לכן חשוב שתזמינו קייטרינג לאירועים כשר. אצלנו בקייטרינג יש תעודת כשרות ומשגיח צמוד שיוודא שהאוכל המוגש לכם הוא כשר למהדרין. וכן אנו מתחייבים לכם שיש לנו אישור הפעלת קייטרינג לאירועים ממשרד הבריאות ואישור עסק.

קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים

מגוון, אנו בקייטרינג יודעים כי קייטרינג לאירועים צריך להציע מבחר גדול של מנות ממנו תוכלו לבחור, לכן אנו מקפידים שהתפריט ממנו תוכלו לבחור יהיה עשיר ומגוון מאוד, ויכיל מנות שיתאימו לטעמם של כל העדות, הטעמים והמגזרים.

חשוב לנו שתקבלו את השירות הטוב ביותר, צוות המטבח, המפעילים והמלצרים שלנו מקצועי ומיומן וישמח לעשות הכול כדי שהאירוע שלכם יעבור בצורה חלקה ונעימה ויחסוך לכם הרבה כאב ראש בדרך לאירוע.

מזל טוב צוות קייטרינג לאירועים, לפרטים נוספים חייגו 050-3254551