קייטרינג לאירועים מיוחדים

קייטרינג לאירועים מיוחדים

בבואכם לתכנן אירוע עליכם לחשוב על מרכיבים רבים ולדאוג ששום דבר לא ייפול בדרך. זה לא פשוט, זה נכון, וסביר להניח שמעמסה גדולה יושבת על כתפיכם. איזה אולם? כמה מוזמנים ואת מי? מה בנוגע לצלמים? ומוזיקה? וחשוב מאוד- מה עם האוכל? ובכן, בואו נתעכב על נושא האוכל, שכן הוא באמת מהווה חלק מרכזי באירוע. בחירת ההסעדה של האירוע שלנו חשובה- אירוע ובו אוכל טוב יותיר רושם חיובי חזק על המוזמנים, בעוד שאירוע בו האוכל ברמה ירודה, יותיר בדיוק את הרושם ההפוך.

קייטרינג לאירועים מיוחדים מכל הסוגים

קייטרינג לאירועים מיוחדים

אנו מציעים עבורכם כאן את הרעיון של הזמנת קייטרינג לאירועים מיוחדים, באווירה כפרית ונעימה. אך בכל זאת, ישנם אנשים שמעוניינים לערוך את האירוע שלהם במקום בו הם חפצים, בלי להיות תלויים בחסדי אולם זה או אחר. עבורם, עבורכם, אנו ממליצים על הזמנת קייטרינג לאירועים מיוחדים במינם, אשר משאיר אתכם רגועים ובטוחים בכל הנוגע לאוכל, ומותיר את האורחים שלכם עם זיכרונות נעימים מחוויה קולינרית כשרה ואיכותית. גם אתם- אלו שעולה בגורלם לתכנן ולארגן כנס או יום עיון ואשר חפצים בהצלחתו- הסירו דאגה מלבכם ופנקו את המוזמנים שלכם בתפריט מפנק וקייטרינג כשר (למהדרין) של קייטרינג לאירועים מיוחדים, אותו אתם תבחרו בעצמכם מתוך מגוון התפריטים שלנו. 

מגוון סוגי מנות לכל אירוע

חברת "קייטרינג נענע" תלווה אתכם יד ביד ותעזור לכם לבחור אילו מנות יאכלו האורחים שלכם באירוע המתוכנן. אנשי המקצוע שלנו יתאימו לכם קייטרינג לאירועים מיוחדים משלכם- ימליצו לכם אילו מנות מתאימות לקהל האורחים שלכם, ויסבירו לכם על כל תפריט ותפריט. הקייטרינג מתאים לחתונות, לבר/בת-מצווה, לבריתות, לאירועים בשטח, לכנסים, למסיבות ועוד.  

מתכננים אירוע? התקשרו כעת להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, הזמינו קייטרינג לאירועים מיוחדים ותכננו לאורחים שלכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת- 050-3254551