קייטרינג לאירועים בקיץ

מעוניינים בקייטרינג לאירועים עם מנות שטעמן לא נשכח מהלשון לאירוע הקיץ שתמיד חלמתם עליו? בנענע קייטרינג אפשר ליהנות מאוויר צח ונקי בליווי קייטרינג לאירועים הכולל מנות מעוצבות ומעניינות לפי צבעוניות הקיץ. שאנו נמצאים באוויר הפתוח לרוב אין צפיפות ומחנק ואנו נהנים ממרחב ומרקע פסטורלי וכפרי לצד ניחוח המנות העסיסיות והמדוברות של חברת נענע קייטרינג.

נענע קייטרינג לאירועים בקיץ

בחורף יש להזמין קייטרינג לאירועים של קייטרינג נענע המלווה במנות שמספקות לנו יותר תחושת שובע כי חמות וסמיכות יותר כמו תבשילים, מרקים וכקינוח עוגות חמות כמו סופלה. אך לעומת זאת בקיץ, תמיד עדיף לאכול מאכלים קלילים יותר כמו בשר על האש, סלטים מתקתקים המשולבים לעתים בפירות עונתיים וקינוחים קפואים כמו עוגות גלידה או פאי פירות בליווי סורבה בטעמים. ישנם מאכלים מסוימים שבעזרתם ניתן לסקרן יותר את הטועמים בקיץ ולהכין את האוכל לעיני המוזמנים בצורה פרונטלית. 

להתאים את האוכל לאורחים

באירועי קיץ יש לאזן בין כמות המנות בקבלת הפנים למנה העיקרית. לא כדאי להכביד על האורחים עם מנות הפתיחה כדי שלא יבוא על חשבון הארוחה העיקריתבאירועי קיץ רצוי לשלב בין מזנון והגשה מסורתית. כי כאשר מגישים את האוכל לשולחן האווירה יותר קלאסית, וכשהאוכל מוצג במזנונים, יש יותר תחושה של שפע ומגוון.

נענע קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים בקיץ

לנענע קייטרינג מטבח חושני ומעניין בעל ניחוחות בינלאומיים וצורות הגשה מרהיבות. החברה לא מתפשרת על איכות ומביאה אליכם את טיב המנות הקיציות של השנה.

נענע קייטרינג משרתת אירועים קטנים וגדולים, קייטרינג ללקוחות עסקיים או לחלופין פרטיים, קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי עם מנות כשרות למהדרין, קייטרינג לחתונות, לברמצווה, ולבריתות.

 למה נענע קייטרינג?

  • בחברתנו שף וצוות מקצועי.
  • אנו מובילים במתן שירות לאירועים גדולים.
  • לחברת נענע המלצות חמות מאלפי לקוחותיה.
  • אנו בעלי מוניטין רב בהתאמת המנות לתנאי הסביבה.
  • אנו מחזיקים בתעודת כשרות למהדרין למטבח הבשרי והחלבי.
  • אנו מציעים תפריט מנות ייחודיות ומעניינות לקיץ.
  • אנו מחזיקים בכל האישורים והרישיונות לאספקת השירות.

התקשרו עכשיו לחברת נענע קייטרינג, 050-3254551, המתמחה בפתרונות הסעדה ואירוח קולינרי לאירוע מושלם.
אנו נתאים עבורכם את המנות הקלאסיות והטעימות ביותר לאירוע קיצי בלתי נשכח!