קייטרינג לאזכרה

נענע קייטרינג – אתכם במעגל החיים

כאשר נערכים לאזכרה, יש לדאוג כמובן גם לצד הקולינרי. לכל משפחה מנהגים משלה, אך המשותף לכולן היא חשיבות האוכל כחלק מטקס האזכרה. האנשים שמגיעים לאזכרה מצפים לאירוח מכובד על פי המסורת. במהלך החיים אנו נעזרים בשירותים חיצוניים רבים. גם כאן, כחלק ממעגל החיים, ניתן ואף חכם להשתמש בשירותי הסעדה שיורידו מכם את עול ההתעסקות סביב האוכל, ויספקו אוכל טעים ומותאם לאירוע- כפי שאנו מציעים בנענע קייטרינג.

קייטרינג לאזכרה

קייטרינג לאזכרה

הקייטרינג שלנו ילווה אתכם גם באזכרה

קייטרינג לאזכרה אינו דומה לקייטרינג עבור אירועים אחרים. כל משפחה והמנהגים והטקסים שלה. אצל רבים מתקבעים מסורות מסוימות לאורך השנים. בנענע קייטרינג נספק לכם שירותי קייטרינג שיענו על הצרכים שלכם. אנו מתמחים בהכנת מזון במגוון רחב של סגנונות. כך תוכלו להתאים ולהרכיב תפריט מכובד וראוי לאזכרה בהתאם להעדפותיכם האישיות. תוכלו להזמין מנות אישיות קטנות בסגנון פינגר פוד, או לחילופין ארוחות עשירות וחמות בניחוח של בית. ניתן לבחור בסעודה בשרית או חלבית. הכשרות שלנו היא מהדרין, כך שתתאים לענפי המשפחה השונים.

אנחנו, בנענע קייטרינג, ידועים באוכל הטעים שיוצא תחת ידינו. כאשר מדובר בקייטרינג לאזכרה נדאג שהאוכל יהיה מתאים עבורכם, ומעל לכל- טעים! האוכל שלנו הוא טרי ומוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר. תוכלו לבחור בפלטות כריכים, דגים וגבינות, או לחילופין באוכל מסורתי ומנחם לסעודה של ממש. אנחנו כאן עבורכם, ומציעים לכם מבחר מבין כל קצוות קשת המזון.

כאשר נערכים לאזכרה, יש להקדיש תשומת לב מרובה לסעודה הנלווית. נענע קייטרינג תספק לכם שירות זה בהתאמה מושלמת

בנענע קייטרינג נעניק לכם שירות מסור ואדיב. אנו מבינים את הרגישויות הרבות הקשורות באירועים מסוג זה. באמצעות שימוש בקייטרינג לאזכרה, נוכל להקל עליכם ולהוריד את העיסוק והטרחה הכרוכים בהכנת הסעודה לאזכרה. מובטח לכם כי אתם ויתר המשתתפים יצאו מרוצים.

הקייטרינג שלנו קיים כבר 20 שנה. הותק הרב שלנו מעיד על טיב המזון אותו אנו מספקים. שכן רק קייטרינג איכותי ומקצועי, כזה שמגיש אוכל טעים באמת, טרי ונקי, משגשג בתחום המזון לאורך זמן.

**בכל נקודות הציון בחיים, אנו בנענע קייטרינג נלווה אתכם ונספק לכם מזון טעים ומותאם.