קייטרינג כשר

קייטרינג כשר לכל אירוע

קייטרינג כשר לאירוע שלכם הוא בחירה מצוינת, ישנן סיבות רבות מדוע לבחור דווקא קייטרינג עם הכשר, ותתפלאו, חלקן אפילו לא ממש קשורים לדת. קייטרינג ואוכל מוכן לאירועים צריכים להתאים לקהל הרחב ובבחירת אוכל מוכן עם הכשר אתם מבטיחים לעצמכם הנאה של כלל האורחים באירוע. 

קייטרינג כשר חלבי או בשרי - קייטרינג נענע

קייטרינג כשר חלבי או בשרי

כמעט ולא קיים מושג של קייטרינג כשר המייצר גם חלבי וגם בשרי, רוב חברות הקייטרינג בישראל המספקות שירותי קייטרינג כשר בוחרות בדרך כלל מה תחום העיסוק שלהם חלבי או בשרי. עיסוק בשני סוגי הקייטרינג מצריכה מקום גדול לבישול, וכן סטים כפולים לכל קייטרינג, סט בשרי וסט חלבי.

קייטרינג כשר חייב לעמוד בתנאים מסוימים של הלכה כגון הפרדה בין כלים, שימוש בכיורים נפרדים, כלי הגשה שונים, תנורים ואפילו כיריים. ישנם תנאים רבים בהם צריכים לעמוד חברות קייטרינג מבחינת כשרות שאינן נצרכות על פי ההלכה מאדם פרטי שאיננו מוכר מזון. יתרה מזאת, רוב התנאים הם פרי יוצרה של הרבנות הראשית כחלק מניסיון להקל יותר את השליטה שלהם בכשרות הקייטרינג, גם אם הם אינם נמצאים במקום. הפרדת מטבחים לחלוטין תקטין את הסיכוי להפרה של כללי הכשרות, הרבה יותר אם יאפשרו למשל כיור ליד כיור וכדומה.

חשיבות כשרות הקייטרינג

יותר ויותר חלקים מהציבור הישראלי שומרים על כשרות, כאשר אנו עורכים אירוע עלינו לוודא כי האורחים שלנו ירגישו בנוח ויוכלו לסעוד בארוחה ללא הבדל, לכן חשוב מאוד לבחור חברת קייטרינג כשר, ולאפשר לכולם לשמוח בחתונה שלכם שמחה שלימה. כשרות הקייטרינג שלכם, אמנם לא קובעת סטנדרטיים לטעם, אך בהחלט יכולה להעיד על טיב המזון וחומרי הגלם שאיתם השתמשו בקייטרינג. כאשר מתקבלים חומרי גלם בחברת קייטרינג כשרה הם חייבים לעבור קודם כל פיקוח וביקורת של המשגיח מטעם הרבנות, כך אתם יכולים להיות רגועים שכל חומר גלם עבר פיקוח ובדיקה של תוקף המזון ומקורו. אם ידוע לכם על אורחים חרדים בחתונה שלכם, ככל הנראה עליכם לשאול אותם לכשרות מיוחדת בהם הם נוהגים לסעוד, בפרט בתחום הבשרי, שכן לעיתים חברות הקייטרינג יכולה לספק כשרות מהודרת יותר מהרגיל בשביל האורחים שלכם, כמובן בהתראה מוקדמת אנו נדאג להתאים את הקייטרינג לאירוע.