קייטרינג אסאדו לאירועים

מתכננים אירוע בקרוב? מבין כל הפרטים הרבים אותם עליכם לתכנן היטב, אין ספק שאחד החשובים שבהם הוא מרכיב האוכל. אירוע בו מוגש אוכל איכותי וטעים, סביר להניח שאורחיו ייצאו מרוצים ויזכרו את האירוע לטובה. בהתאמה אירוע בו האוכל יהיה ברמה נמוכה, יותיר רושם לא מוצלח. בסופו של יום, אוכל הוא מרכיב מרכזי בחיינו וכך גם באירוע. אך אם אתם מעוניינים באירוע ייחודי יותר, בחרו קייטרינג אסאדו איכותי, שישאיר את האורחים שלכם פעורי פה.

קייטרינג אסאדו זה "על האש", לא?

קייטרינג אסאדו לאירועים - נענע קייטרינג

כן ולא. קייטרינג אסאדו הוא הרבה יותר מסתם "על האש". מקור קייטרינג האסאדו הוא בדרום אמריקה, ומדובר בעצם בצלייה אטית של הבשר על האש. הצלייה נעשית לרוב במקום פתוח בו כל האורחים יכולים לראות את הבשר על האש ולהריח את הניחוחות הנפלאים שמופצים לכל עבר. האסאדו הפך להיות ממש אמנות דרום אמריקאית, ובחירת קייטרינג אסאדו יעניק קסם מיוחד לאירוע שלכם. 

 

קייטרינג אסאדו לאירועים כשר למהדרין

חשוב לציין שלא כל קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג כשר, כשם שלא כל מסעדה היא מסעדה כשרה. אם חשוב לכם שהאירוע יהיה כשר, בחנו היטב את כשרותן של חברות הקייטרינג, ובנוסף, עמדו על איכותו של האוכל המוגש באירוע, שכן לא כל חברות הקייטרינג מצליחות לשמור על איכות אוכל גבוהה במגבלות הכשרות. קייטרינג אסאדו של נענע קייטרינג הנו קייטרינג כשר למהדרין, השומר על רמה גבוהה ושביעות רצון מקסימלית של כל הסועדים, מומלץ ביותר.