מגשי אירוח

מגשי אירוח ואוכל מוכן – מתי ואיך כדאי לשלב באירועים?

כל אירוע שהוא נשען על מספר גורמי הצלחה כשהעיקריים שבהם הם האוכל ועיצוב המתחם. כמה נפלא שבימינו ניתן לשלב בין השניים באופן מושלם באמצעות הצבה שלמגשי אירוח טעימים ומעוצבים שישדרגו כל אירוע באופן מושלם. אז מהם אותם מגשים שעושים את כל ההבדל בין עוד הגשת מזון משעממת וסטנדרטית לכזאת מעוצבת ומעוררת תיאבון? וכיצד כדאי לשלב אותם גם באירוע הבא שלכם? הישארו עימנו.

אז מהם בעצם מגשי אירוח?

מגשי אירוח הינם מגשי הגשה בצורות ומימדים שונים, שעליהם מונחות מנות המזון שממתינות לבחירתן ע"י מוזמני האירוע. מגשים אלו מגיעים לא רק בצורות ויזואליות שונות, אלא אף עשויים מחומרים שונים ומגוונים, צבעים ועיצובים מרהיבים בהתאם לדרישות הלקוח. ניתן למצוא מגשים מעץ, זכוכית, פלסטיק ואפילו מגשים חד פעמיים (שאינם נופלים במאום מבחינת העיצוב), כאשר החברה המארגנת דואגת להביאם עד אליכם ואף לאוספם בסיום האירוע. ומה בתפריט אתם בוודאי שואלים? ובכן, מה לא! תוכלו למצוא מגשי אירוח רבים ומגוונים, החל ממגשי ירקות ופירות חתוכים המסודרים בצורה מרהיבה, דרך פלטות נפלאות של גבינות ודגים מעוררי תיאבון ועד למאכלים של ממש דוגמת טורטיות, כריכים, ממולאים ואפילו סושי. המגוון פשוט עצום והמראה משדרג כל אירוע לרמות אחרות לגמרי.

מגשי אירוח

מגשי אירוח לאירועים

מתי כדאי לשלב את מגשי האירוח באירוע?

ובכן, השלבים האידיאליים להצבת מגשי אירוח באירועים הם בשלבי קבלת הפנים בהם נדרשים נשנושים ומאכלים קלים לפתיחת התיאבון של האורחים, ובשלבי הסיום של האירוע כשמגיע שלב הקינוחים. למעשה, מגשי האירוח מתאימים לכל שלב שאינו כולל את הגשת המנות העיקריות על ידי מלצרי האירוע ומדובר למעשה במעין בופה מרהיב ומזמין של אוכל מוכן שניתן להתהלך בו באופן חופשי. אופציה נוספת היא לדאוג בכל זאת לצוות מלצרים מקצועי שיעמוד בקרבת המגשים ויציג ויגיש למוזמנים את תכולת המגשים לשם נוחותם המירבית, ואף ידאג למלא כל מגש שהתרוקן על מנת לשמור אל אסתטיות התצוגה בכל שלבי הערב.

מגשי אירוח – מה עוד חשוב לדעת?

המחיר של מגשי האירוח נגזר מסוג המגש (למשל, הבדל בין מגשים חד פעמיים לבין מגשים איכותיים מחומרים טבעיים או זכוכית) וכמובן – סוג המזונות שמוגש על גביהם. בכל מקרה לא מדובר במחירים גבוהים מידי והטווח נע בין 100 שקלים (עבור מגשי ירקות או פירות למשל) ל- 250 שקלים (סושי וממולאים למיניהם) למרבית המגשים. כמובן שחשוב לבצע סקר שוק מקיף ולבחור מראש בחברה שמשספקת מגשי אירוח ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינת עיצוב המגשים ואפשרויות הבחירה שלהם והן מבחינת איכות וטריות המזון עצמו. כל אלה יכולים לעשות עבורכם את כל ההבדל בין עוד אירוע פשוט וסטנדרטי לכזה שייזכר בעיני האורחים לא רק מבחינת הטעם אלא גם בשל המראה המזמין.