להעביר את ראש השנה בקלות ע"י הזמנת אוכל מוכן

ראש השנה בפתח ואתם מוטרדים? כיצד נספיק במירוץ היומיום לקבל את החג כנדרש, להכין את ארוחות החג ליומיים שלמים ועוד להשאיר מעט כוח כדי לרוץ למרוצי קניות בלתי נגמרים? רוצים לקבל את השנה החדשה בשלווה ובשמחה, לארח בני משפחה מבלי להתעסק כל החג ובימים שלפניו עם בישולים וניקיונות?

קייטרינג נענע מביא בפניכם בשורה של ממש! אנו נכין לכם אוכל מסורתי על פי בחירתכם וטעמכם ואילו אתם תוכלו להיערך לחג ברוגע ובנחת מבלי לדאוג לכל הפרטים הלוגיסטיים של הכנת האוכל ובישולו.

הזמנת אוכל לראש השנה

ראש השנה – חוויה של פעם בשנה!

ראש השנה הוא החג הראשון בשנה המבשר על תחילתה של שנה חדשה. עקרות בית רבות אינן מצליחות לחוש את השמחה ואת החידוש שבפרוס השנה החדשה בגלל הלחץ וההכנות המרובות על מנת להאכיל את כל בני המשפחה במאכלים טעימים ומגוונים. כדי לאפשר לכם, הנשים העובדות ועקרות הבית ליהנות מחג שמחה במיוחד, להגיע לארוחות החג כמו מלכה ולא בעייפות רבה ועם עיניים נעצמות למחצה, אנו מציעים לך להזמין את כל האוכל לחג בקייטרינג נענע המצטיין במאכלים ביתיים ומסורתיים בטעם נפלא.

מדוע להזמין אוכל מוכן בקייטרינג נענע?

קייטרינג נענע הוא קייטרינג איכותי שמעסיק את טובי השפים בארץ. אצלנו הדגש הוא לא על כמות אלא דווקא על איכות המאכלים. אנו מכינים אוכל מבושל ומסורתי אפילו לאירועים משפחתיים קטנים ולסעודות חג ללא הגבלה של כמות כי אצלנו העיקר שתצאו רגועים, מרוצים ושבעים. תוכלו לבצע הזמנה טלפונית על פי התפריט שמוצג באתר שלנו ואם תרצו לבצע את ההזמנה פנים מול פנים תוכלו כמובן לקבוע פגישה עם נציגי המכירות שלנו שיסייעו לכם לבצע את ההזמנה על הצד הטוב ביותר בעבורכם.

אנו מציעים מגוון מאכלים לכל העדות כך שתמיד תמצאו אצלנו מאכלים טעימים שיזכירו לכם את בית אבא. אנו לא מסתפקים במינימום אלא הולכים על ההיצע הרחב ביותר, החל ממנות פתיחה, סלטים, מגוון מנות עיקריות, היצע עצום של תוספות וקינוחים מהשורה הראשונה. והפרט החשוב מכל- הכול בהשגחת הרב שלום כהן, ראש מועצה אזורית שפיר.