הפקת אירועים בטבע בישראל

ארץ ישראל היפה מציעה אינספור אתרים מקסימים בהם אפשר לקיים אירועים בטבע. באזור הדרום תוכלו לחגוג את האירוע באווירה מדברית צחיחה, באזור ירושלים תוכלו לחגוג עם אוויר צלול כיין, באזור מרכז סביב חוף הים ובאזור הצפון על הדשא בקיבוץ או בין עצי הזית. אין זה פשוט להפיק אירועים בטבע ללא צוות מקצועי. חשוב להבהיר כי בחירת המיקום המתאים היא רק צעד אחד בדרך מאוד ארוכה ומפותלת. חברות הפקה שמתמחות בהפקת אירועים בטבע תוכלנה לסייע לבעלי האירוע ולקצר בעבורם את הדרך. אין זה משנה האם בחרתם לקיים את האירוע שלכם בפארק הירדן עמק החולה, בפארק קנדה, בהר מצדה או בחניון הרועה, עליכם לספק מענה מלא לכל הצרכים של האורחים. 

חתונה על חוף הים

אם יש גם לכם חלום להתחתן יחפים על חוף הים אל תוותרו עליו כל כך מהר. אפשר לעשות זאת! ניתן להקים חופת קידושין על חוף הים ולהתחתן לקול הגלים המתנפצים על החוף. חברות שעוסקות בהפקת אירועים בטבע מנוסות היטב בהפקת אירועים רומנטיים על חוף הים, מדובר בבקשה יחסית נפוצה בתחום. הצוות כבר יודע בדיוק איזה שירות קייטרינג להציע לאורחים ואלו אטרקציות משתלבות נהדר על חוף הים. חשוב לציין כי לא כל ספק קייטרינג מסוגל להציע גם קייטרינג לאירועים בטבע. לא כולם מחזיקים בציוד הדרוש או במערך לוגיסטי שמאפשר להם לתפעל את הציוד ולהגיש את האוכל בחיק הטבע.

אירועים בטבע בחודשי החורף

הפקת אירועים בטבע

על פי רוב נהוג לקיים אירועים בטבע רק בחודשי הקיץ, האביב והסתיו. מעטים עוזרים אומץ ומפיקים אירוע בחיק הטבע בחודשי החורף הקרים. הסיבה לכך מובנת לחלוטין, לא ניתן לבלות בשטח כאשר הטמפרטורות מאוד נמוכות ומזג האוויר סוער. מעטים יודעים כי על אף תנאי מזג האוויר דווקא אפשר לקיים אירועים נפלאים בטבע גם בחודשי החורף. מזג האוויר הסוער משרה אווירה מאוד מיוחדת ולא שגרתית. אמצעי החימום מבטיחים כי האורחים שלכם לא ירגישו כלל בקור שבחוץ. האירוע כולו נע סביב קונספט של קור וגשם, קייטרינג בטבע לאירוע מסוג זה יתבסס על מרקים חמים, תבשילי קדירה ושאר מאכלים ומשקאות חמים.

קייטרינג לאירועים בטבע

כאשר בוחרים קייטרינג אירועים בטבע כדאי להתייחס לניסיון מקצועי והמלצות. אם הצוות המקצועי טרם התנסה במתן שירות לאירוע בחיק הטבע, יש לבחון היטב את יכולתו לעמוד במשימה. הקפידו לבחון את התאמת המנות לתנאי הסביבה. העדיפו שלא לשלב בתפריט מאכלים בהם מתבקשים הסועדים ללכלך על ידיהם במהלך האכילה. מזון טבעי, מנות פשוטות ובשרים צלויים על הגריל יהיו הבחירה האידאלית.