הזמנת שירותי קייטרינג לחתונה ביעילות ובקלות

קייטרינג לחתונה מושלמת - קייטרינג נענע

הזמנת שירותי קייטרינג עם נענע קייטרינג

הפקת חתונה לא מתחילה ונגמרת בבחירת השמלה הכי מהממת או במקום המושלם. פרט שאולי נראה שולי אך למעשה מהותי ביותר, הוא לבחור חברת קייטרינג לחתונה שתזמין אתכם לערב טעימות מרשים, טעים ומהנה שיגרום לכם לשכוח מכל המנות האחרות שאי פעם טעמתם… שירותי קייטרינג לאירועים יש מכל וכל, רק צריך לטעום ולבחור! בואו לראות כיצד.

הזמנת שירותי קייטרינג לחתונה בכמה צעדים פשוטים

התחלתם בשעה טובה לתכנן את החתונה שלכם. את השמלה בחרת כבר לפני כמה שנים כשעזרת לחברה להתחתן, את המקום כבר מצאתם ביחד כי תמיד ידעתם שתתחתנו שם, ומה נותר עכשיו? כמובן, למצוא את שירותי הקייטרינג הטובים ביותר שירצו את אמא ואבא וגם את החברים.

מה עושים לפני מה?

קייטרינג לחתונה מושלמת - קייטרינג נענע

  • נסו להזכר באיזו חתונה שביקרתם בה לאחרונה היה אוכל בלתי נשכח, כזה שגרם לכם להתענג על כל ביס וביס. אם אין לכם כזו חוויה, לא נורא! בחוץ יש חברות קייטרינג מופלאות ונהדרות שיתאימו לטעמכם האישי.
  • הסכימו על תקציב לשירותי קייטרינג לפני שאתם יוצרים קשר עם חברת קייטרינג. אין זה אומר כלל וכלל שלא ניתן לעשות משא ומתן, אך רצוי שיהיה לפחות טווח מחירים ידוע מראש שתוכלו לנוע בתוכו.
  • בידקו אם החברה פנויה לספק שירותי קייטרינג לחתונה בתאריך שקבעתם לעצמכם לצורך קיום האירוע. במידה והיא לא פנויה וכבר הזמנתם את המקום, הרי שאין טעם להמשיך את התהליך ויש לאתר חברות נוספות.
  • כעת צפויה לכם חוויה מהנה- ערב טעימות! לצורך העניין, גייסו בני משפחה, חברים או את מי שתבחרו, והגיעו במועד שנקבע לכם לטעימות של המנות השונות שיוגשו באירוע שלכם; החל ממנות ראשונות וכלה בקינוחים מתוקים, כשכל הסעודה מלווה בדרך כלל בבקבוק יין יוקרתי שישדרג לכם את הערב.
  • כשנראה לכם שמצאתם את החברה הראויה עבור קייטרינג לחתונה, שבו ביחד עם מנהל הקייטרינג והרכיבו יחד איתו את התפריט לחתונה. התפריט יכלול בתוכו את המנות שהכי אהבתם מערב הטעימות ואולי אף שינויים קלים שתרצו להכניס בהם, כמובן לשיקולו של מנהל החברה.

יש חברת קייטרינג לחתונה? מצויין! מה לגבי בר אקטיבי ושלל תוספות מעניינות לאירוע שלכם? פעמים רבות, חברת הקייטרינג תציע לכם גם בר עשיר ומגוון שיכניס עוד קצת שמחה ופלפל בקרב המוזמנים שלכם. שימו לב שאתם מודעים לכל מה שאותה חברת קייטרינג מספקת לכם תמורת המחיר שאתם משלמים ושתהיה לכם חתונה נהדרת…