איך לבחור קייטרינג כשר

איך בוחרים קייטרינג לחתונה - קייטרינג נענע

בחירת קייטרינג היא לא דבר קל אבל בהחלט הכרחי. בחירת קייטרינג כשר יכולה להיות אף יותר קשה למי שאינו מתמצא בדקויות הדברים. הנה כמה טיפים לבחירת קייטרינג כשר. למה ללכת על קייטרינג כשר ? שאלה טובה. לחלקים גדולים מהציבור בארץ חשובה הכשרות. על כן יש לצאת מנקודת הנחה כי באירוע שלכם יהיו אנשים ששומרים כשרות ולכן לא נעים ולא שייך שאנשים אלו ישבו ולא יאכלו כל הארוחה. אפשר להזמין להם מנות מיוחדות משלהם אך ראשית זה לא נעים לאורח ושנית לפעמים זה לא יספיק להם. בניגוד למה שהרבה חושבים קייטרינג כשר אינו רק הפרדה בין בשר לחלב. דיני כשרות מטבח הם נרחבים ביותר ונוגעים גם לירקות אותם אוכלים ולצורה בה ניקו מהם חרקים. קייטרינג כשר יקפיד להביא כלים עברו טבילה ויקפיד על כל הדינים ההכרחיים שאנו לא תמיד מכירים בדקויות שלהם.

עלות קייטרינג כשר

איך לבחור קייטרינג כשר

איך לבחור קייטרינג כשר שלא יעלה לכם יותר. לעיתים המחיר יהיה אותו הדבר. הכול תלוי ברמת הכשרות אותה תבחרו. קייטרינג כשר יכול להציע רמות שונות של כשרות. הרמה הבסיסית הקיימת היא כשרות של הרבנות הראשית לישראל אך זו לא תמיד מספיקה לכולם. ישנם כשרויות רבות ושונות שאפשר לבחור מבניהן. אז איך תדעו מה מתאים לכם? אתם צריכים להכיר את האורחים שלכם לרב כשרות מהדרין רגילה תספק את כל האורחים שלכם גם אלו שבביתם נוהגים להחמיר בכרויות מהודרות יותר. אם אתם רואים כי כשרות מהדרין מעלה את מחירי המנות ניתן בהחלט להסתפק בכשרות לרבנות הראשית.

האם קייטרינג כשר הוא פחות טעים?

כלל וכלל לא. קייטרינג כשר יכול להיות טעים מאד. הכול תלוי הקייטרינג עצמו. בחרו קייטרינג כשר ששמעתם שהוא טוב ואם יש אפשרות טעמו את האוכל לפני. קייטרינג כשר טוב יידע להכין מעדנים על אף מגבלות הכשרות שלו. כשרות אינה מגבילה בטעם כלל ואת זאת כדאי לזכור. מסעדות שף רבות בארץ הן כשרות. הקייטרינג הכשר שלנו ישמח להעמיד לרשותכם כשרויות נרחבות אוכל טעים בשפע ובסטנדרטים גבוהים בלבד. צרו עמנו קשר ותקבלו קייטרינג כשר מהשורה הראשונה.

 

לפרטים והזמנות התקשרו – 050-3254551