אוכל מוכן לשבת חתן

כאשר אתם מארגנים שבת חתן, לפעמים אתם מרגישים בצורך "להוריד לכם מהראש". עם כל ים הכנות, לפעמים אתם רוצים קייטרינג איכותי, שיספק לכם כל מה שאתם צריכים לשבת: סלטים, חלות, אוכל טעים, שתייה, חד פעמי, ועוד. לפעמים, בשבת חתן יש הרבה אורחים, וצריך הרבה מנות, ולכן חשוב מאוד לקנות אוכל מוכן לשבת חתן. אנו בקייטרינג נענע, נספק לכם הכל. אנו מכינים אוכל טעים ואיכותי בטעם ביתי. אנו נספק לכם מגוון רחב של סלטים טריים ואיכותיים. עם נענע הפקות, אתם תרגישו בשבת חתן כמו בני מלכים. אם תרצו, אנו נדאג להכל: לחמניות אישיות, שתייה כיד המלך, כלי הגשה יפים, ועוד. אנו מספקים אוכל כשר עבור ציבור שומרי התורה והמסורת.

קייטרינג נענע

האם שבת החתן לפני או אחרי החתונה?

משפחות ספרדיות, חוגגות את שבת החתן אחרי החתונה. אז נמצאים הזוג, ומשפחות החתן והכלה. לעומת זאת, משפחות אשכנזיות, חוגגות את שבת חתן לפני החתונה. מדוע זה משנה? כי שומרי תורה ומצוות, נוהגים שהחתן והכלה לא רואים אחד את השני במשך שבוע. ואז מה עושים בשבת חתן? יש משפחות שבהן משפחות החתן ומשפחות הכלה חוגגות בנפרד, ויש משפחות שבהן משפחות החתן והכלה חוגגות ביחד, והכלה חוגגת את שבת החתן עם החברות שלה, והן עושות ביחד מעין "שבת רווקות". לכן, במקרים כאלה, מומלץ להקל על הכלה וחברותיה, ולהזמין עבורן גם מנות של אוכל מוכן לשבת חתן. לכלה וחברותיה, מומלץ להזמין את האוכל בלבד. כדאי גם לפנק את הבנות, ולהזמין עבורן גם קינוחים. בדרך כלל, הכלה וחברותיה יארגנו יסדרו את האוכל במהלך השבת.

כיצד לארגן את השבת חתן באמצעות הזמנת אוכל מוכן לשבת?

אנו בנענע הפקות אירועים, נספק לכם אוכל מוכן לשבת חתן בכל צורה שתרצו. החל מקונטיינרים ענקיים עם האוכל, ועד מלצרים שיארגנו את המקום, ויגישו את מנות האוכל. אין כללים ברורים, וכל משפחה תחליט לפי היכולות שלה. כאשר יש במשפחה מספיק כח אדם שיארגן את האוכל לבד, אפשר לחסוך בעלויות. גם כאשר מדובר במשפחה קטנה, אפשר להזמין רק את האוכל. אולם אם אתם הרבה בני משפחה, ואין לכם זמן, או כוח, הצוות המיומן שלנו, ויגיע אל האולם בו תהיה הארוחה, יעצב יפה את השולחנות. במהלך השבת, יסדר הצוות את השולחנות, ויגיש את האוכל לאורחים.

רוצים לפנק את עצמכם בשבת החתן, ולהרגיש כמו מלכים? צרו עמנו קשר, ונכין לכם שבת חתן מושלמת.