אוכל מוכן לקבוצות מטיילים

 

אצל רובנו נתפס טיול מסיבי של כמה ימים לאילת או לאזור אחר ברחבי ארצנו כשלושה ימי רעב עם קופסאות שימורים, כריכים וחטיפים לנשנוש… מה לעשות שכדי לטייל צריך קצת לרעוב ומי שלא מוכן לרעוב שלא ילך לטייל (הכוונה לטיולים רציניים וממושכים בחיק הטבע). קייטרינג נענע שמח לבשר לכם שמהיום קבוצות של חובבי טיולים לא צריכות לארוז כריכים לכל הארוחות ולהיסחב עמם תחת השמש הקופחת אלא די בצלצול טלפון לקייטרינג נענע כדי שכל הבעיות יפתרו.

 

אוכל מוכן לקבוצות מטיילים

אוכל מוכן לקבוצות מטיילים

 

במה דברים אמורים?

קייטרינג נענע הינו קייטרינג וותיק ביותר שפעיל כבר למעלה מעשרים שנה בתחום. רובנו טעמנו אוכל של קייטרינג באירועים שונים כמו חתונות, שבע ברכות, שבתות חתן וכד', לכן קייטרינג מתקשר אצל רובנו עם אירועים. אך כדאי לדעת שאנו מתמחים גם בהכנת אוכל מוכל לקבוצות מטיילים ובאריזה מתאימה של האוכל, הוא נשלח ומוגש בצורה המתאימה ביותר על מנת שכל משתתפי הטיול, אם זה לאילת, למטולה או לראש הנקרא, יוכל לעצור ולאכול ארוחה מבושלת וטעימה שהוכנה במיוחד עבור משתתפי הטיול.

האוכל יענה את הכול…

בטיולים ממושכים ישנה בעייתיות מסוימת עם האוכל מכיוון שלא ניתן לחמם אוכל מבושל בעיצומו של טיול ארוך וממושך באילת או בכל אזור מרוחק אחר בארצנו. אפשר כמובן לאכול כריכים אך אוכל מבושל ישדרג את הטיול ויהפוך את המטיילים לשבעי רצון (ולשבעים בבטן, כנראה שיש איזשהו קשר בלתי נמנע בין השניים…)

אין כמו ארוחה חמה ומזינה באמצע המדבר…

לא בכל מסלול ניתן לתכנן מעבר בבית קפה או במסעדה הן ממגבלות של זמן או מקום ולכן אם חברה מסודרת ואחראית תדאג להביא את האוכל הישר למקום בו נמצאים המשתתפים בטיול בזמן נתון ולהגישו בצורה כזו שתתאים לתנאי השטח, בחמגשיות ארוזות ונוחות לאכילה, יוכלו כל המשתתפים לסעוד את נפשם וליהנות מארוחה טובה מבושלת באמצע שום מקום.

קייטרינג נענע יציע לכם מגוון של ארוחות שונות חלביות או בשריות ומבחר גדול של מנות שמוגשות בטוב טעם ובצורה אסטטית ונעימה לעין (וגם לחיך), תוכלו לבחור בתפריט הרצוי עליכם מבין תפריטים חלביים /בשריים. אנו בקייטרינג נענע נתאים את אופי האוכל למשתתפי הטיול כדי שיחושו בטעם של בית.

אנו מזמינים אתכם לפנות לקייטרינג נענע עוד בשלבי התכנון של הטיול ולהזמין אוכל מוכן לטיולים כדי שמשתתפי הטיול שלכם יזכו לקבל ארוחה חמה ומזינה גם באמצע שום מקום מרוחק.