אוכל מוכן לחתונה בטבע

קייטרינג לחתונה מושלמת - קייטרינג נענע

אחד האתגרים הקשים ביותר שזוג שעתיד להתחתן לוקח על עצמו הוא לארגן את האירוע במקום לא קונבנציונאלי. כלומר בטבע במקום בגן או אולם אירועים. לשם כך נדרשים אישורים רבים כמו כן, המחיר עלול להיות גבוה יותר מאשר אירוע במקום רגיל. גם בכל אשר נוגע להזמנת אוכל מוכן לאירועים, הזוג עלול להיתקל באתגרים שונים. אז אם אתם מתכננים אירוע בטבע –  לנו יש כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בהצלחה.

נגישות לחברת הקייטרינג

על מנת שאפשר יהיה לשנע את האוכל בקלות, יש לבחור במקום נגיש לכלי רכב מסחריים (מסחרית או משאית) אמרת יהיה מאוד קשה להנגיש את האוכל ולארגן מזנונים ומתקנים שיקררו או יחממו את האוכל במהלך האירוע. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת קייטרינג, יש לשאול באיזה ציוד הם משתמשים והאם המקום המתוכן לאירוע הינו נגיש להם.

אוכל מוכן לחתונה בטבע

להתאים את האוכל לתנאי מזג האוויר

בין אם מדובר באירוע קונספטואלי או לא, כדאי להתאים את האוכל למזג האוויר והתקופה. אם למשל מדובר באירוע שמתחיל אחר הצהרים ומתקדם לעבר השקיעה, כדאי לחשוב על קינוחים פשוטים במקביל לקינוחי השוקולד. למשל אבטיח עם בולגרית. נכון, מדובר במשהו מאוד פשוט, אבל עם מדובר באירוע שמתרחש על חוף הים בחג השבועות –  זה יכול להתאים מאוד. בכלל, אם מדובר באירוע שמתרחש בחג זה, כדאי שהקינוחים יהיו על בסיס גבינה. שוקולד הולך נהדר עם גבינה.

 אופן ההגשה והשפעתו על המחיר

כאמור, אירוע בטבע יכול להיות יקר. יחד עם זאת, כדאי לבדוק גורמים שיכולים לצמצם לכם את ההוצאות על החתונה בטבע. למשל הגשה ע"י מזנונים במקום הגשה ע"י מלצרים לשולחן. בחלק מהמקרים זה יוזיל את המנה ב 10-20 ₪ . במקרים אחרים לא תהיה לכך כל השפעה על המחיר. כדאי לבדוק זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם חברת הקייטרינג שאתם מעוניינים בשירותים שלה.

טעימות

לא תמצאו זוג בישראל שמוכן לוותר על שלב הטעימות. יחד עם הכיף הגדול, חשוב גם לבצע את התהליך ביעילות על מנת לבחור את המנות הטובות ביותר לחתונה. רצוי להגיע עם פנקס ולרשום את ההערות שלכם לגבי כל מנה. אם לא תעשו זאת, יהיה לכם קשה ליחס את שם המנה לטעם שלה. אבל אם תרשמו את השמות לצד ההערות שלכם, יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט כאשר תגיעו למעמד זה. כמובן שחשוב להגיע עם אנשים נוספים על מנת לקבל כמה דעות על האוכל. כך יהיה לכם קל יותר לבחור את המנות. קחו בחשבון ששלב זה נמשך כמה שעות. כמו כן, חשוב להגיע על בטן ריקה ולקחת ביס או שניים מכל מנה על מנת שתצליחו לטעם את הכל כולל הקינוחים. חלק מהזוגות לא משאירים מספיק מקום וכשמגיעים הקינוחים הם לא יכולים להכניס פירור לפה.

 

באדיבות: מאורסים