אוכל מוכן לאירועים

כיום כולם מזמינים אוכל מוכן לאירועים. ישנם סוגים שונים של אירועים. יש אירועים קטנים, ויש אירועים גדולים, יש אירועים משפחתיים ויש אירועים עסקיים. לכל אירוע, מתאים סוג אחר של מנות מוכנות. איך הייתם רוצים להזמין: בהגשה עצמית או עם מלצרים? במאמר הזה, נעשה סדר, וניתן כללים איך כדאי להתייחס לכל סוג אירוע, וכיצד ניתן להוזיל בעלויות ההזמנה.

באירוע עסקי, מומלץ מאוד להזמין קייטרינג איכותי ויוקרתי עם מלצרים:               

כאשר אתם מארגנים אירוע עסקי, אתם חייבים להציג את עצמכם בצורה מקצועית ויוקרתית, על מנת להביא מכירות לעסק. לכן, חשוב מאוד להשקיע, ולא להסתפק רק בהזמנת אוכל מוכן לאירועים, אלא ממש לקחת גם שירות הגשה של מלצרים. כדאי להשקיע, ולבקש מהמלצרים לארגן את השולחנות בצורה יפה. חשוב מאוד גם להשקיע ולשלם גם על עיצוב בר הקינוחים, ולהשקיע גם בבר פתיחה.

אוכל מוכן לאירועים

בחתונה משפחתית כדאי להזמין מלצרים:

גם כאשר מזמינים אוכל מוכן לאירועים כמו חתונות, או בר מצוות ובת מצוות גדולות, כדאי להזמין קייטרינג הכולל הגשת האוכל בידי צוות מלצרים. יש משהו בתת מודע של האורחים, שהם יעדיפו לשבת בחתונה ושיגישו להם את האוכל, ובמיוחד כשחלק מהאורחים נסעו מרחק רב כדי להגיע לחתונה. עדיין ישנה דרך לחסוך בעלויות, והיא על ידי כך שמסדרים מנות פשוטות וזולות יותר לחברים שבאו לרקוד. לפעמים, אפשר לסדר הגשה עצמית לחברים, וכך להוזיל בעלות. אולם, חשוב מאוד שלמשפחה ולחברים של ההורים, ההגשה תהיה בישיבה סביב שולחן.

הגשה עצמית מתאימה בברית, או אירוע קטן:

מתי כן כדאי להזמין אוכל מוכן לאירועים בהגשה עצמית? כאשר האירוע הוא קטן מאוד ומצומצם, כמו ברית, יום הולדת, וכו'. אז כדאי להוזיל בעלויות, ולהזמין רק את התבניות של האוכל המוכן. באירועים קטנים, שווה להשקיע את הזמן, ולקנות דבר שתייה, לחמניות אישיות, כלים חד פעמיים, מפות, וכו'. ולמה? כי לא תמיד יש תקציב לאירוע קטן יקר, ולפעמים אפשר דווקא עם הוצאה לא גדולה, וקצת מאמץ והתגייסות של בני המשפחה והחברים, להפיק אירוע קטן ומרשים, עם הוצאה לא גדולה מדי.

אנו בנענע אירועים, נכין לך אירוע מושלם:

אנו בנענע אירועים, מתמחים בהכנת אוכל מוכן לאירועים ברמה גבוהה ביותר. בנוסף, אנו מספקים שירות קייטרינג, שכולל את עיצוב השולחנות באירוע שלכם ברמה מקצועית וטובה. אנו נעצב לכם את המנות, וגם את הקינוחים בסוף במצורה שלא תשכחו. גם אם תרצו להזמין רק את האוכל, נספק לכם מנות מוכנות בטעם שלא תשכחו.

 

רוצים שנכין לכם אירוע בלתי נשכח? לפרטים צרו איתנו קשר, או השאירו את פרטיכם