אוכל מוכן לאירועים ושמחות

אוכל מוכן לאירועים ושמחות

ברור לכולם, שאי אפשר להכין לבד אוכל לכל המשתתפים באירוע שלכם, ואתם צריכים להזמין אוכל מוכן. אולם, עליכם לזכור, שיש דרכים להוזיל את העלות של הזמנת אוכל מוכן לאירועים ושמחות, בדרכים שונות. כמו כן, חשוב לבדוק את איכות האוכל לפני שמזמינים, ולחשוב על העדפות של האורחים. תבדקו את הקייטרינג: כדאי תמיד לקחת קייטרינג שטעמתם ממנו באירוע של החבר או בן המשפחה, או ששמעתם עליו המלצות. אם לא שמעתם המלצות, תוכלו לבקש לבוא לאירוע בזמן שהקייטרינג מגיש, על מנת לבצע טעימה. חשוב לחשוב על העדפות הטעם של האורחים: סביר להניח, שאתם מכירים היטב את האורחים באירוע שלכם, ומה הם אוהבים לאכול. לכן, חשוב להזמין מאכלים שהם אוהבים כמו לדוגמא קייטרינג אסאדו. לכן, כדאי להזמין כמה סוגי סלטים, תוספות ומנות עיקריות, על מנת שכולם יהיו שמחים ושבעים.

כיצד ניתן להוזיל בעלויות אוכל מוכן לאירועים ושמחות?

אוכל מוכן לאירועים ושמחות

אוכל מוכן לאירועים ושמחות

כאשר מזמינים אוכל מוכן לאירועים ושמחות, ישנם 2 צורות הגשה: יש אפשרות אחת, והיא סידור האוכל על בר, וכל אחד מגיש לעצמו, ויש את הדרך המוכרת, שיושבים סביב שולחן, ויש מלצרים שמגישים. כאשר מזמינים אוכל על בסיס הגשה עצמית, האוכל מגיע בקופסאות וקונטיינרים, והמחיר למנה יותר זול ממחירי מנה שמגיש מלצר. לכן הדרך הבסיסית להוזיל בעלות האוכל המוכן, היא להזמין מנות להגשה עצמית. לפעמים, אפשר לשכור כמה בחורים שיעזרו בסידור והגשה, ועדיין פער המחירים ייצא יותר זול. דרך נוספת לחסוך בעליות, היא להזמין רק את האוכל המוכן, ולרכוש לבד שתייה, לחמניות ומאפה, עוגות ועוגיות, וצלחות וסכו"ם חד פעמיים. אין אנו אומרים שבכל אירוע מתאים לנהוג כך, אולם באירועים קטנים בעלי תקציב מוגבל, אפשר בדרך זו לחסוך בעלות האירוע.

התפריט הוא רכיב מרכזי בכל אירוע: כאשר האורחים שלכם יצאו מהאירוע ויחלקו חוויות, האוכל יהיה אחד הנושאים הנידונים ביותר. לאור זאת, חובה עליכם להשקיע מחשבה במזון שצפוי להיות מוגש במהלך הערב ולדאוג לכך שיהיה טעים, איכותי וכמובן, טרי.

ניסיון רב שנים בתחום הקייטרינג

חברת קייטרינג נענע בעלת שנים של ניסיון באספקת שירותי אוכל מוכן לשמחות ואירועים גדולים וקטנים כאחד. מיטב השפים של קייטרינג נענע שוקדים על הכנת המזון ומשקיעים בו את כל האהבה והניסיון שרכשו במהלך שנות העבודה הרבות בקייטרינג נענע. החברה פועלת בכל הארץ ומביאה את מטעמיה לכל מקום שתבחרו לחגוג בו את היום המיוחד בחייכם. מתוך התפריט המגוון תוכלו להרכיב תכנית הכוללת את כל המנות כולל מנות פתיחה, ביניים, עיקריות וקינוחים – הכול מגיע אליכם מוכן, חם וטרי!

אנו בנענע אירועים, נספק לשמחה שלכם אוכל טעים, ואם תרצו, בהפקה ועיצוב בלתי נשכחים. לפרטים, צרו עמנו קשר, או השאירו את פרטיכם 050-3254551